SPRZĄTANIE POBUDOWLANE

Budynki nowo wybudowane, jak i remontowane wymagają gruntownego sprzątania przy pomocy profesjonalnych maszyn i wykwalifikowanego personelu.

Sprzątanie pobudowlane i poremontowe to:

 • mycie obustronne okien i  parapetów

 • mycie drzwi wewnętrznych  i zewnętrznych

 • kompleksowe odkurzenie i odpylenie

 • czyszczenie kontaktów i wyłączników

 • doczyszczanie posadzek

 • pranie wykładzin

 • impregnacja posadzek

 • mycie płytek ceramicznych

 • mycie schodów i balustrad

 • czyszczenie  płytek  i armatury

 • usuwanie plam po farbach, klejach i innych zabrudzeniach

Cena usługi sprzątania po remoncie, czy sprzątania pobudowlanego ustalana jest indywidualnie z klientem. Uzależniona jest od powierzchni sprzątanych pomieszczeń oraz od stopnia złożoności usługi a także do stopnia zabrudzenia.

Remont to wyzwanie – nie tylko jeśli chodzi o jego prawidłowe przeprowadzenie, koszty z nim związane i wykonywane prace, ale też ze względu na bałagan, który po takim remoncie jest. Tym samym, warto jest zwrócić uwagę na to, aby zadbać o to, aby po wykonanym remoncie posprzątać. Oczywiście, możemy zlecić to naszym pracownikom czy też firmie, która taki remont przeprowadza. Co jednak w przypadku, kiedy remont przeprowadzany jest np. w biurze? W tym przypadku, zdecydowanie najrozsądniejszym rozwiązaniem jest zlecenie wykonania sprzątania pobudowlanego profesjonalnej firmie sprzątającej.

Sprzątanie biur po remontach

Pył, kurz oraz inne pozostałości po wykonanym remoncie to prawdziwa zmora, jeśli chodzi o jej posprzątanie. Właśnie z tego względu, najlepszym rozwiązaniem jest zlecenie wykonania tych prac firmie sprzątającej. Zyskujemy pewność, że takie prace zostaną wykonane solidnie i szybko, a nasze biuro po wykonanym remoncie będzie lśniło. Firmy sprzątające dysponują profesjonalnym sprzętem oraz odpowiednimi środkami czystości, których działanie jest skuteczne. Właśnie z tych względów, usługi sprzątania biur cieszą się tak dużym powodzeniem. Podobnie rzecz się ma, jeśli chodzi o sprzątanie hoteli i apartamentów po remontach.

Sprzątanie po remontach przeprowadzanych w bloku

To, o czym także nie można zapominać, kiedy mówimy o sprzątaniu pobudowlanym, to fakt, że z takiej usługi korzystają także wspólnoty mieszkaniowe. Oczywiście dzieje się tak dlatego, że wspólnoty mieszkaniowe mają gwarancję tego, że sprzątanie po wykonanym w bloku remoncie zostanie wykonane solidnie. Kolejnym czynnikiem, który sprawia iż tak często korzysta się z usług profesjonalnych firm sprzątających jest to, że to znacznie niższe koszta. Firma sprzątająca najczęściej oferuje pakiety usług, w których zawierają się konkretne usługi, takie jak mycie podłóg, mycie okien czy sprzątanie klatek schodowych.

Jak zatem bardzo wyraźnie widać, zalet związanych ze zleceniem firmie sprzątającej prac, jest bardzo dużo. Nie ma zatem niczego dziwnego w tym, że coraz więcej firm decyduje się na zlecenie takich usług firmom. Gwarancja solidnie wykonanej pracy, zachowanie terminów realizacji oraz profesjonalny sprzęt, którym firmy sprzątające dysponują, to argumenty, które przemawiają na korzyść, jeśli chodzi o realizację takich usług. Czyste pomieszczenia użytkowe, takie jak biura hotele czy bloki mieszkalne, to gwarancja zadowolenia klientów, którzy z tych pomieszczeń korzystają. To także należy wziąć pod uwagę przy rozważaniu skorzystania z usług firmy sprzątającej.

Skontaktuj się z nami

Masz pytania odnośnie sprzątania pobudowlanego? Chcesz zamówić usługę sprzątania po budowie?

601 545 521

info@krakclean.pl