O nas

Firma Krak Clean rozpoczęła działalność od stworzenia firmy sprzątającej, która głównie zajmowała się sprzątaniem pobudowlanym oraz sprzątaniem wspólnot mieszkaniowych. W miarę rozwoju poszerzaliśmy obszar naszej działalności o obiekty biurowe, medyczne, oświatowe. Dbając o dalszy stały rozwój wstąpiliśmy  do Stowarzyszenia na Rzecz Firm Sprzątających,

 Kolejny etap to rozwój firmy w kierunku pielęgnacji zieleni, gdyż doświadczenie pokazało, że Wspólnoty Mieszkaniowe czy Spółdzielnie potrzebują usługi kompleksowej. Dlatego w okresie zimowym  świadczymy usługi odśnieżania samochodem specjalnym Multicar.

Następny etap naszej działalności to usługi DDD. Tutaj także należymy do Polskiego Stowarzyszenia Pracowników Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji. Cały czas podnosimy nasze kwalifikacje, uzyskujemy certyfikaty, aby wykonywać nasze usługi na wysokim poziomie.

Dodatkowo prowadzimy wypożyczalnię sprzętu sprzątającego.

Tak szerokie spektrum działania pozwala nam bardzo kompleksowo obsługiwać naszych Klientów. Nieustannie się rozwijamy i staramy się wychodzić naprzeciw ich oczekiwaniom zapewniając przyjazną atmosferę współpracy.

Wybierając naszą firmę mają Państwo gwarancję, że usługi zostaną wykonane rzetelnie, terminowo i z najwyższą starannością. W dodatku każda z naszych usług zabezpieczona jest odpowiednią polisą Odpowiedzialności Cywilnej.

Naszym pracownikom gwarantujemy stabilne zatrudnienie oraz sympatyczną atmosferę, co bardzo pozytywnie wpływa na ich zaangażowanie w realizowane dla Państwa usługi.

REFERENCJE