DEZYNFEKCJA

Krak Clean jest certyfikowaną firmą świadczącą usługi dezynfekcji. Należymy do Polskiego Stowarzyszenia Pracowników Dezynfekcji, Dezynsekcji, Deratyzacji.

Do dezynfekcji stosujemy dwie metody, jedną z nich jest zamgławianie a drugą ozonowanie.

Po wykonaniu usługi otrzymują Państwo zaświadczenie potwierdzające wykonanie zabiegu oraz w przypadku zamgławiania karty charakterystyki użytego środka, w przypadku ozonowania wystawiamy protokół z uzyskanym stężeniem i czasem ozonowania.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani wykonaniem zabiegu dezynfekcji zapraszamy do kontaktu z naszym specjalistą. Prosimy o telefon pod numer 734 126 088 lub zapytanie przez formularz kontaktowy.

Zamgławianie

Zamgławiacze ULV wytwarzają tak zwaną „zimną mgłę”. Metodą zamgławiania Ultra Low Volume wykorzystuje wysoki poziom ciśnienia do wyrzucenia rozpylonej cieczy przez specjalnie zaprojektowaną dyszę. Rozpylacze umożliwiają wytwarzanie kropel o precyzyjnej wielkości. Ich wielkoś​ć​ można regulować w zakresie od 5 do 50 mikronów (badania pokazują, że kropelki tej wielkości są idealne do zwalczania patogenów). Tak małe cząsteczki mogą bez problemu unosić się w całym pomieszczeniu i docierać do najmniejszych zakamarków, wygrywając tym samym w skuteczności z metodami mechanicznymi. Kolejną zaletą tej metody jest łatwość rozpylania dowolnego środka, która umożliwia oczyszczanie dużych przestrzeni w stosunkowo krótkim czasie.

Ozonowanie

Do przeprowadzenia procesu wykorzystujemy generatory ozonu, które generują  gaz z      powietrza poprzez zassanie go i poddanie działaniu wyładowań elektrycznych.  Ozonowanie to zabieg, dzięki któremu możemy oczyścić przestrzeń z wirusów, bakterii, alergenów. Ozonowanie to najlepszy środek to walki z nieprzyjemnymi zapachami pochodzenia organicznego i chemicznego. To idealny zabieg, jeżeli chcemy oczyścić pomieszczenia przesiąknięte dymem tytoniowym, czy zapachem pleśni. Profilaktyczne ozonowanie jest idealne dla alergików oraz astmatyków, gdyż pozwala pozbyć się z otoczenia  alergenów.