OBSŁUGA RECEPCJI

Recepcja to ważna wizytówka każdej firmy,
dlatego realizując dla Państwa usługę obsługi recepcji gwarantujemy:

NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG

DOŚWIADCZONYCH RECEPCJONISTÓW

ze znajomością przynajmniej jednego języka obcego

UPRZEJMYCH I PROFESJONALNYCH PRACOWNIKÓW RECEPCJI

W celu zapewnienia odpowiedniego wizerunku firmy dbamy o:

  • Obsługę gości i pracowników

  • Przechowywanie bagażu i odzieży

  • Zamawianie taksówek

  • Zamawianie gazet

  • Odnawianie identyfikatorów

  • Pomoc w lokalizowaniu miejsc w mieście

  • Służymy pomocą i udzielamy informacji

Kiedy przyjeżdżamy do hotelu, chcemy, aby obsługa hotelowa była jak najlepsza. Zwracamy także uwagę na to, czy wybrany przez nas hotel jest schludny i czysty. To bardzo ważne aspekty, które nierzadko decydują o tym, czy ostatecznie wybierzemy wybrany hotel. Zadbanie o sprzątanie hoteli i apartamentów, jest więc zatem obowiązkiem każdego ich właściciela. Podobnie rzecz się ma, jeśli chodzi o sprzątanie biur. W jaki jednak sposób powinna być wykonana usługa sprzątania hoteli? Jak wygląda obsługa recepcji? Co powinno się w niej zawierać? Na te i inne pytania związane ze sprzątaniem hoteli, odpowiedzi znajdziecie Państwo w naszym poniższym artykule.

Na co zwracamy uwagę przy ocenie obsługi recepcji hotelu?

Kiedy przybywamy do hotelu, bardzo zwracamy uwagę na obsługę oraz na to, jak prezentuje się recepcja hotelowa. Pierwsze wrażenie jest w tym przypadku najważniejsze. Warto jest zatem zadbać, aby było ono możliwie jak najlepsze. W tym celu najlepszym rozwiązaniem jest zadbać o to, aby na recepcji hotelowej panował porządek. Oczywiście dbanie przez pracowników hotelu o to, aby było tam czysto i schludnie, jest koniecznością. Konieczne jest też jednak zadbanie o kompleksowe sprzątanie hotelu, w tym także i recepcji hotelowej. Taką usługę najlepiej jest zlecić profesjonalnej firmie sprzątającej.

Dlaczego właściciele hoteli decydują się na usługi firm sprzątających?

Kompleksowe sprzątanie hoteli to przede wszystkim odkurzanie i mycie podłóg. Konieczne jest też zadbanie o czystość na biurku hotelowym, oczyszczenie go z kurzu. Monitory i urządzenia, z których korzysta obsługa hotelowa, także powinny być nienagannie czyste. Właśnie z tych względów, właściciele hoteli decydują się na skorzystanie z usług profesjonalnych firm sprzątających. Mają oni pewność, że takie prace zostaną wykonane rzetelnie, dokładnie i co najważniejsze – szybko. Nie tylko właściciele hoteli decydują się na skorzystanie z usług firm sprzątających. Coraz popularniejsze staje się to także, jeśli chodzi o wspólnoty mieszkaniowe.

Sprzątanie klatek schodowych w blokach

Firmy sprzątające dbają także o to, aby w blokach mieszkalnych panowała czystość na klatach schodowych i korytarzach. Mieszkańcy są zadowoleni, a wspólnota mieszkaniowa ma pewność, że bloki, którymi dysponuje, są w stanie idealnym. To także znacząco wpływa na sprzedaż mieszkań w blokach, którymi dysponuje wspólnota mieszkaniowa.

Jak zatem wyraźnie widać, czynników, które przemawiają za skorzystaniem z usług firm sprzątających, jest bardzo dużo. Nie ma się zatem czemu dziwić, że cały czas cieszą się one bardzo dużym zainteresowaniem.

Skontaktuj się z nami

Masz pytania odnośnie obsługi recepcji? Chcesz zamówić usługę obsługi recepcji?

601 545 521

info@krakclean.pl