DEZYNFEKCJA KORONAWIRUS

Krak Clean jest certyfikowaną firmą świadczącą usługi dezynfekcji pomieszczeń za pomocą metody zwanej zamgławianie ULV. Do odkażania prewencyjnego i interwencyjnego SARS CoV-2,  stosujemy certyfikowane środki dezynfekujące, które sprawdziły się już w dezynfekcji  wirusów takich jak: wirus ptasiej grypy, świńska grypa czy wirus SARS. Celem zamgławiania prewencyjnego koronawirusa  jest wyeliminowanie potencjalnych zagrożeń w Twojej firmie. Usługa dezynfekcji interwencyjnej wykonywana jest natomiast na obszarach, w których wcześniej potwierdzono obecność Koronawirusa i ma na zadaniu wyeliminowanie cząsteczek wirusa na terenie Twojego obiektu.

W celu przygotowania oferty dezynfekcja koronawirus , zapraszamy do kontaktu z naszym specjalistą. Zadzwoń pod numer 734 126 088 lub prześlij zapytanie za pomocą formularza kontaktowego.


  CERTYFIKAT DEZYNFEKCJA

  Świadecto dezynfekcja koronawirus

  DEZYNFEKCJA DOMÓW I MIESZKAŃ

  DEZYNFEKCJA BIUR I LOKALI USŁUGOWYCH

  DEZYNFEKCJA OTWARTYCH PRZESTRZENI

  DEZYNFEKCJA HAL I MAGAZYNÓW

  DEZYNFEKCJA OBIEKTÓW UŻYTKU PUBLICZNEGO

  DEZYNFEKCJA POJAZDÓW

  DEZYNFEKCJA PO PRZEZ ZAMGŁAWIANIE ULV – na czym to polega?

  Zamgławiacze ULV wytwarzają tak zwaną „zimną mgłe”. W przeciwieństwie do zamgławiaczy termicznych nie wykorzystują ciepła do odparowania produktu fumigacji i przekształcenia go w parę. Dezynfekcja metodą zamgławiania Ultra Low Volume wykorzystuje wysoki poziom ciśnienia do wyrzucenia rozpylonej cieczy przez specjalnie zaprojektowaną dyszę. Rozpylacze umożliwiają wytwarzanie kropel o precyzyjnej wielkości. Ich wielkoś​ć​ można regulować w zakresie od 5 do 50 mikronów (badania pokazują, że kropelki tej wielkości są idealne do zwalczania patogenów). Tak małe cząsteczki mogą bez problemu unosić się w całym pomieszczeniu i docierać do najmniejszych zakamarków, wygrywając tym samym w skuteczności z metodami mechanicznymi. Kolejną zaletą tej metody jest łatwości rozpylania środka dezynfekującego, która umożliwia oczyszczanie dużych przestrzeni w stosunkowo krótkim czasie. Dezynfekcja powierzchni za pomocą zamgławiacza jest niezbędna, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się wirusów takich jak: Koronawirus, Norowirus, Rotawirus czy wirus grypy sezonowej.

  Więcej o usłudze dezynfekcji koronawirus

  Czy zamgławianie pozostawia ślady?

  Nie, preparat jest rozproszony w postaci mikroskopijnych cząsteczek, które zawieszone są w powietrzu przez około 40 min. Dzięki takiemu działaniu zabieg zamgławiania ULV nie pozostawia żadnych śladów.

  Czy dostanę zaświadczenie o dezynfekcji pomieszczenia?

  Tak, po wykonaniu usługi zamgławiania zostaje wydane zaświadczenie o przeprowadzeniu dezynfekcji.

  Ile trwa wykonanie usługi dezynfekcji?

  Czas potrzebny na zrealizowanie zamgławiania zależy od wielkości pomieszczenia, które ma zostać objętę dezynfekcją. O przybliżonym czasie usługi poinforujemy Cię podczas indywidualnej rozmowy.

  Czy może być ktoś (wlaściciel mieszkania, pracownik firmy) obecny podczas zamgławiania?

  Nie. W strefie objętej dezynfekcją podczas zamgławiania mogą przebywać tylko i wyłącznie nasi technicy, którzy są do tego specjalnie przygotowani. Osoby odpowiedzialne za dezynfekcję wyposażone są w specjalne kombinezony, obuwie, rękawice oraz maski filtrujące powietrze. Dzięki temu są zabezpieczeni przed wirusem oraz działaniami środka dezynfekującego.

  Czy po dezynfekcji wymagane jest dodatkowe sprzątanie powierzchni?

  W przeciwieństwie do tradycyjnego oprysku, podczas zamgławiania ULV wytwarzanesą mikro kropelki, które po rozpyleniu długo unoszą się w powietrzu i nie pozostawiająwilgotnych śladów na rzeczach. Nie tworzą też zacieków na ścianach czy sufitachoraz nie plamią dywanów i mebli tapicerowanych. Dzięki temu, po przeprowadzonejdezynfekcji nie jest wymagane dodatkowe sprzątanie powierzchni.

  Ile kosztuje dezynfekcja pomieszczeń?

  Cena dezynfekcji uzależniona jest od wielkości obiektu który ma zostać zamgławiony, im większy lokal tym większa potrzeba środka dezynfekującego i czasu do przeprowadzenia usługi. Wycena przeprowadzana jest z każdym klientem indywidualnie. W celu przygotowania oferty dezynfekcji skontaktuj się z nami telefonicznie lub za pomocą formularza kontaktowego.

  Jak działa zamgławiacz ULV?

  Zamgławiacz Ultra Low Volumen  to sprzęt służący do dezynfekcji. Zamgławianie na zimno, wykorzystuje wysokie ciśnienie w celu wyrzucenia cieczy w postaci drobnych cząsteczek (tak zwana zimna mgła).  Roztwór do dezynfekcji jest wypuszczany przez dyszę z przodu zamgławiacza.

  Skontaktuj się z nami

  Masz pytania odnośnie dezynfekcji? Chcesz zamówić usługę dezynfekcji?

  734 126 088

  k.dulak@krakclean.pl